| Edi79 a întrebat:

Ce parere aveti? Hyperion are pretentii mari la privat si id? Ma refer la pretentii legate de invatat mult si prezenta la ore. Am de ales intre universitatea Hyperion -facultatea de management si universitatea Dimitrie Cantemir -facultatea managementul turismului, cometului si serviciilor economice.
Mentionez ca ambele universitati sunt din Bucuresti. Un raspuns detaliat daca ati putea pana maine dimineata la prima ora. Dau funda. Multumesc

1 răspuns:
| whatevernvm a răspuns:

Mașini de diplome.