| TheAnonimUser a întrebat:

Ce pica la bac anul asta la Romana Real?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Salut! Ceva de Preda, Caragiale, Eminescu, Bacovia sau Slavici.
Acum na, nu suntem clarvazatori.Mai bine inveti tot ca sa fii sigur.I-am spus pe acestia intrucat in 4 ani te dispera de cate ori dai de operele lor.Inca astept momentul in care atunci cand o sa vad o poezie o sa fie si altceva in afara de Luceafarul. (Gen Corbul)Odata la 3 ani poc vine si Luceafarul sau ceva de Preda/Caragiale.
Slavici trebuie stiut ca s-a mai dat basm din cand in cand.
Este doar parerea mea.
Iti doresc o zi placuta in continuare!

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Pica candidatii cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îmi 500 de lei iți spun eu ce pica, iți dau și rezolvările.

| Green66 a răspuns:

Cel mai probabil pică un 3winking