| painkilleeer a întrebat:

Ce presupun posturile de presedinte, vice si secretar in cadrul consiliului elevilor?

1 răspuns:
| Xpressurself a răspuns:

In primul rand presupune sa stii sa iti faci prieteni si sa lucrezi in echipa cu ei, sa nu fii egoist si singuratic, deschis, inteligent, ambitios.
cu siguranta nu ti-am raspuns la intrebare asa cum te asteptai insa fara sa intelegi aceste substraturi degeaba stii care sunt caracteristicile postului. din intrebarile la care ai raspuns in oracol deduc ca inca nu ai aceste calitati. cum? asta ma priveste pe mine insa va trebui sa te revizuiesti. daca consideri ca ambii parinti sunt cicalitori cu siguranta esti si tu vinovat si in directa masura responsabil. la fel copii cu mai multi frati nu sunt mai fericiti decat cei care sunt singuri. mai degraba e felul in care vezi tu situatia.
si sa spui ca in tarile musulmane femeile nu sunt discriminate?! ...ciar asa mai?