| magjeff a întrebat:

Ce profiluri sunt la liceul Costache Negruzzi Iasi? Si cum functioneaza? Am cautat pe site-ul oficial, dar n-am gasit nimic.

1 răspuns:
| elemonis a răspuns:

Buna.
Momentan pe site http://www.colegiulnegruzzi.ro/......-2020-2021 este oferta educaţională pentru anul şcolar 2020-2021. Probabil va urma sa puna pe site in curand si oferta educationala de anul acesta.
Daca esti in clasa a8-a vei primi in format fizic o brosura cu toate liceele din orasul tau cu profilele si mediile de admitere. Poti incerca sa cauti brosura si in format electronic pe internet, insa sa nu uiti sa precizezi orasul pentru care cauti informatii. Daca nu o gasesti probabil va urma sa apara in curand.