| cler3 a întrebat:

Ce restante trebuie sa dau daca ma transfer de la prefil de real la uman? Eu intru in clasa a 11-a. Astept raspuns.

3 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa dai la istorie, geografie si la latina doar daca vrei sa te muti la filologie.
daca vrei sa te muti la stiinte sociale nu cred ca trebuie sa dai din latina, ca nu se da teza din latina.

| isis5001 a răspuns:

La latina, la istorie, la muzica, de acestea stiu eu.

| cler3 explică:

De ce trebuie sa dau la istorie si geografie ca doar si eu am facut materiile astea la clasa?