| elenacata a întrebat:

Ce reviste mai cititi si voi de cultura generala? sau reviste interesante din care ai ce invata. eu imi cumparam terra magazine.

Răspuns Câştigător
kratos
| kratos a răspuns:

Interiorul corpului uman pe care o recomand tuturor.

20 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Uite la revista asta ma gandeam si eu, o cumparam de la profa de geo.

| AvalohAlyn a răspuns:

Si eu tot Terra Magazin imi cumparam. E o revista de la care ai ce sa inveti.

| SweetCandy a răspuns:

Interiorul corpului uman de la deagostinihappy

| maryana5 a răspuns:

Cumpar lunar revistele doamnei de geografie smug : Terra si Descopera big grin
nu de alta... dar mareste notahee hee
xoxo, mary whistling

| ViVi a răspuns:

Terra parca se dadea si la scoala happy e interesanta revista
eu iau bioplanet este despre animale si in timpul scolii faceam referate si luam 10 la biologie
happy si mai citesc revista Descopera
o zi buna:*

| Gabry a răspuns:

National Geographic Kids si Bioplanet.

| ariana10 a răspuns:

Eu citesc din ianuarie 2007 in fiecare luna revista NATIONAL GEOGRAPHIC, e minunata, am aflat multe, o recomand tuturor

| ing. a răspuns:

Buna elenakiss. Si eu imi cumparam revista Terra.winking. Ar mai fi Descopera si National Geographic.
Pa`pakiss

| adyth a răspuns:

Si eu tot terra am...in timpul scolii nu lipsea nici un numar..vacanta pauza laughing

| adyth a răspuns:

Deci toti sunteti santajati de profele de geo haaa? laughing
si eu tot de la profa mea o am. dar e chiar tare revista.

| elenacata explică:

Acum nu mai pot sa cumpar nici Terra ca nu are pe aici

| elenacata explică:

Si cand apare interiorulcorpului uman?

| masly_8217 a răspuns:

Eu citeam si mi-a placut intotdeauna stiinta pentru toti

| Bloo2 a răspuns:

Mie unu imi plac mult descopera si natinal geographic. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu imi cumpar terra magazin de la profu de geo si bio planet de la profa de bio

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie-mi place mult Terra Magazin. Este interesanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revista terra magazin bio planet si national geografic

| manke a răspuns:

Acesta e un site interesant : http://www.poftim-cultura.ro/;)

| Specialist999 a răspuns:

Http://jurnaldeelev.blogspot.ro/......santa.html
sau Big Explorer, Bio Planet, Cutezătorii.

| Div_2769 a răspuns:

Si eu tot terra magazin imi cumparam.Am un teanc de reviste terra.