| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa spun profesoarei de engleza la ultimul clopotel? Diriginta ne-a pus la cate un profesor si eu am picat la profesoara de engleza. Trebuie sa fie ceva scurt!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In cateva fraze poti sa spui ca voi o apreciati pentru (indici 2-3 motive de apreciere) si ca v-a facut placere prezenta ei la ore, o vorba de apreciere despre limba engleza si apoi ca va pare rau de despartire. Un cuvant scurt, in asemenea ocazii, este foarte apreciat de intreaga asistenta. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti multumesc pentru tot ce ai facut pentru, va dorim multa sanatate si respect si o pu... in cu...big grinbig grinbig grinbig grinlaughing)))(^_^)(-_-)