| ToMiZza a întrebat:

Ce schimbari s-au facut in invatamant, la nivelul liceului?
Cel mai concret raspuns, funda! happy

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Invatamantul gimnazial va fi de 9 clase, liceul de 3 ani.bafta!

| Dreamer a răspuns:

Pai ce schimbari sa fie: Profa de mate a facut zbagocitoza la splicat, drept urmare nu veti mai face matematica pana la sfarsitul liceului, directoarea a facut kikistroza la sparc, deci puteti sa va babarditi in baie, in pauza fara probleme ca nu va prinde nimeni, nici amenzi nu veti mai lua, camerele de supraveghere au facut scrusc...sruscu...scurscucuit vrea sa zic, deci puteti fuma pe culoarele liceului in voie ca nu vede nimeni. Ca urmare a,, B. D. E.'' - Best Day Ever ( tradus Gripa Acuta Profesorala) orele se vor diminua la doar 15 minute si vor fi sustinute de profesori suplinitori
PS: Singura veste rea: Chiulitul este obligatoriu, deoarece femeia de serviciu s-a saturat sa spele cu mopul culoarele in fiecare pauza, sunteti obligati sa chiuliti la cel putin 2 ore pe zi, altfel riscati amenda si/ sau sa dati cu mopul cat timp femeia de serviciu fumeaza o cafea si bea o tigara si va filmeaza 3D 1080p cu telefonul mobil Nokia 3210 ca sa va puna pe Youtube 3D.
PS: Damn...I loved high school!

| Emma28 a răspuns:

Aici sunt toate schimbarile: http://stirileprotv.ro/......i-noi.html