| anonim_4396 a întrebat:

Ce scoli fara frecventa sunt in piatra neamt?
si aproximativ cate

Răspuns Câştigător
| cotzobel a răspuns:

Nu stiu daca ai fara frecventa in piatra.stiu ca poti face seralul dar fara frecventa...nu stiu... eventual roaga o prietena sa te ajute...sau uite ma interesez si iti las un mesaj privat

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Eu sunt din piatra, dar aici ai o mica problema...incepand de la anul, va intra in vigoare noua legislatie, care prevede desfiintarea acestor scoli...asta e valabil in toata tara binenteles...nu se vor mai putea face cursuri la fara frecventa (ma refer la liceu!)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara fregventa nu sint. Fara frecventa, s-ar putea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vro 10

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care sunt scolile din piatra neamt unde se face seralulfara frecventa?