| Amna123 a întrebat:

Ce se intampla daca nu merg maine la simularea de bac la mate? Afecteaza cu ceva intrarea in bac?

3 răspunsuri:
| Victoria18 a răspuns:

NU, cu nimic! Deja te-ai inscris la bac deci, daca ai facut asta vei fi primit(ă) la Bacalaureat si fara prezenta la acea simulare! Simularile acelea sunt doar ca sa iti arate ce stii inainte de bac, sa stii cam pe unde te aflii atat ca nota cat si ca cunostinte! Nu o sa se intample nimic, nici absente nu se pun pe ziua respectiva. Iar cand se vor afisa rezultatele vei fi notat(ă) ca fiind neprezentat(ă).

| Strongerthanyou1 a răspuns:

Am colegi care n-au fost si nu se intampla nimic ...nici eu nu cred ca ma duc maine!

| ChyntiaOlivario a răspuns:

Daca nu mergi la simulare s-ar putea sa nu intrii in bac