| Casian76 a întrebat:

Ce se întâmplă dacă se absentează la teza cu subiect unic din clasa a VII a?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Figurezi ca absent, atâta tot. Nu se intâmplă nimic, mai ales dacă vei face rost și de o adeverință medicală. Vei sustine teza intr-o alta zi, cu alte subiecte, bineinteles. Altfel, profesorul nu îți va putea incheia situatia la disciplina respectivă.

1 răspuns:
| TeflonPitigoy a răspuns:

Nu stiu dar nu multe lucruri bune banuiesc. Du-te la teza ca e mai bine decat sa ramai restantier.