| RealLife a întrebat:

In clasa a 7-a se da teza cu subiect unic?

Răspuns Câştigător
| deyutzyk97 a răspuns:

Nupzlove struck

17 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Nu. nu se da deorece eu sunt in a 7 a si nu dau.Se da teza normala la romana si la matematica pe fiecare semestru.In clasa a 8 a se dadea dar acum nu se stie sigur daca se da teza cu subiect unic sau examen

| Anileda a răspuns:

Nu, nu se mai dau teze cu subiect unic, ci doar teze normale la matemtica si romana.
Succes!

| purpleice a răspuns:

Nu nu o sa dai, o sa dai in clasa a-8-a la sfarsitul anului examen la romana si mate, atat.

| TicTacUser a răspuns:

Nu frate.stai calm.si nici in a 8a.acum se da examen. e mult mai smecher...>big grin

| daiannna_9951 a răspuns:

Imi spui mie ca sunt Distrusa multumesckiss

| Aly_3645 a răspuns:

Buna!
da!

| Nuia a răspuns:

Nu, acu se da doar in a 8-a, fundita pls

| Gabrielle16 a răspuns:

Nu se mai dau teze cu subiect unic.Doar cele normale, la matematica si romana pe care le-ai dat si in clasa a6-a.

| LaLalaaa a răspuns:

Pai am auzit ca anul acesta nu se va mai da teza unica si nici la anul
sunt si eu a7awinking

| IuliAnnA_6074 a răspuns:

Nu se mai dau. Se da in clasa a8a Examen cu subiect unic, la fel ca anul trecut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se da... da nu sunt a 7laughing

| ♫♫yukkipawz♫♫ a răspuns:

Nu credwinking

| coopilluu a răspuns:

Nupz... se da teza normala in clasa la romana si mate tongue

| valycraciun_7669 a răspuns:

Am auzit ca te anul acesta nu se mai dau se dau numai teze simple

| RawrXd a răspuns:

Da... din pacate, da... daca treci in clasa a 7a tine-te bine de scaun