| ElenaGilb3rt a întrebat:

Se mai da in clasa a VII-a teza cu subiect unic? Funda+Vot!

15 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Se da capacitate, adica un singur test la romana si matematica.

| eXtreme21 a răspuns:

Nu se stie, depinde daca modifia guvernul din nou sistemul.In 2010 s-au dat teze cu subiect unic, in 2011 s-a dat evaluare nationala, iar daca nu se va modifica nimic pana vei termina tu a VIII-a vei da evaluare nationala.
Sper ca am putut sa te ajut.

| calexiandra a răspuns:

Nu se mai da. Se da doar in clasa a VIII a capacitateabatting eyelashes

| Mystyk a răspuns:

Nu se mai da...

| CristinasiVlad a răspuns:

Da...eu asa am auzit mi-a zis o profa crying( si eu trec pe clasa a VII happy
iti urez mult noroc la teza happy papa fundita?

| Princessee a răspuns:

Nu, nu se mai da teza cu zubiect unic.

| cupsagabriel a răspuns:

Nu se mai da
se da o teza ca in clasa a VI a si a V a(stiu pentru ca trec in clasa a 8 a)
funda te rog frumos!

| Dayaniss a răspuns:

Nu. se da doar capacitatea in cla a VIII - a.

funditaaa? puppy dog eyes

| GalaXy a răspuns:

Nu,nu se mai da de 2 ani.

| zSchizophrenic a răspuns:

Nu!: D. Teza cu subiect unic nu se mai da.Doar teza normala.

| Burzea a răspuns:

Nup. bafta. funda?

| BlackD a răspuns:

Nu. Se da doar in clasa a 8 a o evaluare naionala la mate si romana. Media din 5-8 se aduna cu media de la evaluare, se imparte la 2 si aia e media de intrat la liceu.

| catapanther a răspuns:

Nu se mai da. Am terminat a VII-a

| Zăpăcita_7803 a răspuns:

Bună! Nu se mai dă!big grin

Se dau tezele obisnuitebig grin
batting eyelashes

| Sleepi96 a răspuns:

Nu se mai dabig grin dai tezele normale la romana, matematica, istorie/geografie