| Feri5 a întrebat:

Ce se poate întâmpla dacă stăm prea mult pe scaun la calculator?

6 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Daca stai in pozitia corecta, doar amortesti. Dar daca stai incorect, iti deformezi coloana.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Faci hemoroizi, o plăcerelaughing

| Invictusman a răspuns:

Hemoroizi
Probleme cu coloana dacă nu adopți o poziție corecta
Sedentarism
Timp pierdut pe care nu îl mai poti recupera, exceptând dacă faci ceva util.

| rapandula a răspuns:

Burnout

| Violleta2022 a răspuns:

Scatul indelungat in fata unui calculator poate duce la:
dureri de spate, dureri de ochi, dureri de cap, sedentarism, obezitate, iar daca pierzile si noptile, iti privezi creierul de 2 hormoni vitali, care nu se mai produc si incepi sa ai probleme psihice de anxietate, atacuri de panica, paranoia samd.

| Zuzu1991 a răspuns:

Transpiri la poponeata si incepe sa miroasa scaunul