| anonim_4396 a întrebat:

eu stau cam mult la calculator(pe scaun). fundul meu poate fi mai turtit din cauza asta? laughing))))))))))))))))) Am auzit si varianta asta. laughing)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kukubau a răspuns:

Pe langa faptul ca iti strici : coloana, rinichii, inimioara, muschii, ochii, capul, gatul de la lipsa de miscare, relaxare, odihna, alimentatie corespunzatoare la ora si timpul potrivit...cred ca asta ar fi ultima ta problema laughing)

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu din cauza scaunului, ci din cauza sedentarismului.

| Vizitiul a răspuns:

Pe tine n-o sa te picure-n gat niciodata. Garantez.

| Flav a răspuns:

Cred ca ti s-a turtit alta parte a corpului, aflata departe de posterior.

| User a răspuns:

Inseamna ca eu ar trebui sa am c*ru tabla (la cat am stat la comp in ultimii n ani) si culmea, e bombatblushing

| pbkbtttllll a răspuns:

Daca nu e deja turtit, da.se turteste.se face placintalaughing

| Drifterrd a răspuns:

Mergand antrenezi muschii fesieri, muschiul daca sta slabeste. Daca stai mult pe scaun risti mai mult sa-ti fie afectata coloana decat fundul happy

| vlad423 a răspuns:

Pai in cazul in care stai mult in pozitia asta! Da se poate sa fie! desi fundul odata ce nu mai este pus sub presiune ar trebui sa revina la forma s-a normala! e posibil insa si asta!

| alexalexalex a răspuns:

Miemi spui mie imi traspira si se uda scaunulaughing

| iluv3ugaga a răspuns:

Cred ca glumesti... poate daca stai o saptamana intreaga fara sa te mistilaughing)))). nu, nu se poate. dar e foarte rau ca iti strici ochiilaughing
Iti urez numai binesi o viata frumoasa:*...si sa nu mai stai atat la pcbig grin