| anonim_4396 a întrebat:

Ce se va intampla cu elevii corigenti? Cum li se vor incheia mediile?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Examenele de corigenta pentru anul scolar 2019-2020 vor fi in perioada 1-17 iulie

Atentie! Elevii corigenti care nu s-au prezentat la sesiunea de corigente din perioada 1-17 iulie sau nu au promovat examenul de corigenta, vor fi declarati repetenti.

https://www.portalinvatamant.ro/......-8870.html

| JicaContra a răspuns:

Presupun ca, corijenta
de care nu scapi, aia nu e bac unde se duc TO[N]TI ELEVII
e un mic test unde se duc numai corijentii, deci toate regulile de corona virus vor fi respectate
asa ca... INVATA TOATA VARA, asta inseamna corijenta tongue

daca nu iei corijenta, repeti anul, PUNCT!