| linkinglili a întrebat:

Ce titluri de opere ciudate stiti?!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Fantoma de la opera" smug
Aia de la biblioteca spusese ca e de groaza, dar nu m-a speriat deloc straight face

| Mymiii a răspuns:

Cele mai ciudate mi s-au parut acestea: "Procedurile celui de al doilea seminar internațional asupra șoarecilor nuzi", "Cocota ca antreprenor: Managementul carierei în prostituția casnică","Versailles: priveliștea din Suedia", "Cum să faci treaba mare în pădure: o abordare ecologică a unei arte pierdute", "Cum să eviți vapoarele uriașe", "Reutilizarea mormintelor vechi: un raport privind atitudinile populare ale britanicilor", " Marea carte a poveștilor cu cai pentru lesbiene", " Oameni care nu știu că sunt morți: cum se atașează de trecătorii nesuspicioși și ce putem face",
"Creșterea sânilor cu ajutorul Puterii Totale: cum să îți dezvolți celelalte 90 de procente ale minții pentru a-ți dezvolta dimensiunile sânilor". Mie mi se par bizare! Pe bune, nu eu le-am inventat!