| Abbyii a întrebat:

Ce trebuie sa avem in dosarele cu care ne inscriem? Fundoi kiss!

4 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Mama a sunat la scoala si i s-a spus ca dosarul trebuie sa contina: fisa matricola, fisa medicala si o cerere(o primesti de la secretariatul scolii pe care ai absolvit-o).
Succes!

| Mayyyyyy a răspuns:

Ai nevoie de:
a) cererea de inscriere pe care o completezi acolo
b) cartea de identitate (daca este cazul) si certificatul de nastere, in copie legalizata;
c) adeverinta cu notele si media generala obtinute la Evaluarea Nationala din clasa a VIII-a (il face scoala);
d) foaia matricola pentru clasele a V-a – a VIII-a (cu calculul mediei generale (tot scoala);
e) fisa medicala (Adeverinta de la medicul de familie la care este anexata fisa vaccinarilor)

Mult noroc!

| ɮʟօռɖɖα a răspuns:

In clasa 9`a avem nevoie de. :
- Cererea de inscriere
- Carte de identitate si certificatul de nastere, in copie legalizata
- Adeverinta cu notele si media generala obtinute la ev. nationala
- Foaia matricola pentru. clasele 5-8 [cu calculul mediei generale]
- Fisa medicala

| Ðξєu a răspuns:

Iti trebuie: -cererea de inscriere
-buletinul si certificatul de nastere
-adeverinta cu notele si media generala obtinute la tezele unice si cu media obtinuta la evaluarea nationala(cls a VIIIa)
-foaia matricola pentru clasele 5-8
-fisa mediacala.
Cam atat, sper ca te-am ajutat big grin