| anonim_4396 a întrebat:

Ce va place cel mai mult la voi?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Imi place ca sunt atenta.
imi place ca sunt pretentioasa.
imi place ca sunt milostiva.
imi place ca sunt critica.
imi place ca vreau sa am o familie reusita.
imi place ca stiu ce vreau.
imi place ca sunt fecioara, nascuta prin septembrie
imi place ca ma cheama camelia
imi place ca stiu cand trebuie sa spun stop
imi plac multe... happy

14 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ca nu mint si imi place sa spun omului in fata ce gandesc despre el in anumite situatii, nu sa vorbesc pe la colturi.

| wannabe a răspuns:

Faptul ca sunt inalt. si btw roksyk 1.60 nu inseamna inalt straight face

| ToxiKat a răspuns:

1. Imi place ca sunt o fire foarte rabdatoare;
2. Imi place culoare parului meu;
3. Imi place ca ma descurc cu limbile straine;
4. Imi place ca ma descurc bine la scoala(si nici nu am probleme cu profesorii);

| sorin a răspuns:

Felul meu de a fi.

| roksyk a răspuns:

Ah... Multe lucruri ( am o parere foarte buna despre mine, si imi place sa cred ca si cei din jur... laughing ):
I. Faptul ca sunt inalta, dar foarte slaba ( 1, 60 m si 38, 76 kg )
II. Faptul ca am talent literar ( am participat si la olimpiada pe tara anul trecut, am luat mentiune )
III. Faptul ca sunt amuzanta si ii fac pe ceilalti sa se simta bine ( I love to entertain you! laughing ), toti prietenii imi spun asta.
IV. Faptul ca am o sora de 3 ani pe care sa o cresc ca si cum ar fi copilul meu :*
V. Faptul ca sunt virgina.
etc

| AllenTJ a răspuns:

Tot laughing, de aia sunt si zodia leu tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Greutatea corporala doamne! daca poti sa trimiti vreun sfint sa ma scape de ea, bag matanii la greu!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am o lista luuuuunga! Totul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai, dar toti au sarit cu ce le place la fizicul lor laughing eu ma abtin, ca as avea multe de zis aici rolling on the floor Imi place ca am o memorie excelenta, ma adaptze usor in aproape orice situatie, ma descurc cu limbile straine big grin si...sunt mai altfel decat ceilalti.Mai buna sau mai rea, in orice caz, sunt altfel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Modestia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Culoarea parului
big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi imi place ca`s diferita

| danahoro a răspuns:

Optimismul

| drova a răspuns:

Sa stii ca roksyk are doar 12 ani, iar la varsta asta 1.60 chiar inseamna inalt. Daca nu ma crezi, uita-te ca scrie in aproape toate intrebarile acestui utilizator.