| Oanny a întrebat:

Cei care sunt la liceu Emil Racovita din galati...as avea o intrebare la stiinte ale naturii ce orar aveti si la ce dati teze? Si cum sunt profesorii?

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

Fratele meu este la Emil Racovita si la stiintele naturii, este clasa a 9-a. Orarul este de dimineata, de la 7-8 pana la 14-15:00. Profesorii sunt ok, vreo 2 sunt naspa, din ce-am inteles. Bineinteles, oriunde mai dai si de ''uscaturi''. Liceul este bun, ti-l recomand si-ti urez succes.

3 răspunsuri:
| LiIiA a răspuns:

La stiintele naturii ce pot sa ma fac adica pot sa devin medic? si daca da ce fel de doctor...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt de la Racovita.Profesorii sunt foarte buni, sunt exceptii ca in orice licee.Acum sa ai norocul sa nu cazi chiar la aceea, eu am avut norocul asta. Orar este de dimineata, de la 8 pana la 14-15.Vei da teza la romana, matematica, si vei alege 2 materii dintre chimie, biologie si fizica.De exemplu eu trec a 10a anul asta si in a 9a am dat teza la romana, matematica, biologie si chimie. E bun liceul pentru cei care chiar vor sa invete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce clasa esti?