| pms a întrebat:

Centrul cultural francez [ Cluj ] - Cursuri de limba. Ati mers careva la asemenea cursuri? Ce parere aveti despre ele? Cum e sistemul, adica te omoara cu invatatura sau e un pic mai relaxat?

Mersi anticipat :*

1 răspuns:
| J7anine a răspuns:

Atitudinea ta e putin contradictorie - daca vrei sa platesti niste cursuri, inseamna ca esti dornic sa inveti franceza. n-am idee cum e la Cluj, dar cred ca ideea centrelor culturale e sa te ajute sa stapanesti o limba straina, folosind metode moderne-"relaxante", cursuri de putine persoane unde sa poti exersa. nicidecum nu cred ca vor sa-si sperie clientii...