| Celtul a întrebat:

Cine are de vanzare "Manual de conversatie in limba norvegiana +CD"? Editia veche, Autor: Sanda Tomescu Baciu. Daca nu are CD nu-mi trebuie asa o pot gasi si in librarie fara CD. Trimite-mi mesaj!

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

O gasesti la magazin "libris.ro" la pret de 28, 45 lei --- vezi informatia de aici : http://www.price.ro/preturi_sanda_tomescu_baciu_velkommen! _manual_de_conversatie_in_limba_norvegiana_%28contine_cd_audio%29_53602.htm ---pentru informatii da un click pe casuta "magazin libris.ro " din link

Răspuns utilizator avertizat