| anonim_4396 a întrebat:

Cine cine-i? La ce va folosesc mai multe conturi? Si de asemenea, la ce foloseste baietilor sa se dea drept fete si vice versa?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Cum adica la ce-mi folosesc? Cat de naiv poti fi? Ca sa-mi dau "stupid" la raspunsurile inteligente si "folositor" la alea cretine.
Sau e invers? Ce mai conteaza?
Acum, va rog sa nu mai postati raspunsuri vreo doua zile, ca sa am si eu timp sa intru pe celelalte 578 de conturi si sa raspund de pe toate! laughing

18 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Poate crede cineva ca aici e banca si cu mai multe conturi te imbogatesti. A mai fost pe vremuri cineva cu mai multe conturi - care punea intrebari si raspunzand de pe alte conturi se premia singura in cautare de fundite...

| Bacemi a răspuns:

Eu sunt Bacemi si cred ca oricine de pe site stie ca niciodata nu am facut alt cont . Intru doar de pe acest cont . Mi se pare mai corect asa . Ceilalti isi pot face o parere despre mine si eu ajung sa ii cunosc mai bine . Nu are niciun rost sa imparti activitatea de pe site in id-uri . Doar daca iti place sa creezi polemici ori sa profiti in vreun fel . Poti oricand ca baiat sa adresezi o intrebare atat fetelor cat si baietilor . Nu inteleg de ce ai ascunde ca esti baiat sau fata si sa pretinzi ca esti altceva .

| Bacemi a răspuns:

Eu sunt Bacemi si cred ca oricine de pe site stie ca niciodata nu am facut alt cont. Intru doar de pe acest cont. Mi se pare mai corect asa. Ceilalti isi pot face o parere despre mine si eu ajung sa ii cunosc mai bine. Nu are niciun rost sa imparti activitatea de pe site in id-uri. Doar daca iti place sa creezi polemici ori sa profiti in vreun fel. Poti oricand ca baiat sa adresezi o intrebare atat fetelor cat si baietilor. Nu inteleg de ce ai ascunde ca esti baiat sau fata si sa pretinzi ca esti altceva.

mariana
| mariana a răspuns:

Eu sunt reprezentata de regele florilor "trandafirul" si am ales o culoare speciala tocmai pentru ca, mi s-a parut ca aceasta ma reprezinta, sunt de sex feminin si am doar acest cont, spun acest lucru pentru ca, nu prea inteleg de ce este nevoie ca cineva sa navigheze sub diferite nume si in cadrul aceluias site.
Spun serios acest lucru pentru ca, intentia de creare a acestui site este de a fi si noi mai buni si mai intelepti si nu doar lumea din jurul nostru, pe care am dori s-o facem un picut mai buna.
Rroxi43 are dreptate, poate unii se gandesc ca daca isi fac mai multe conturi, vor deveni mai "bogati" sufleteste ori mai "inteligenti", aceasta fiind moneda de schimb de pe acest site. Eu opiniez sa fim sinceri, sa nu ne batem singuri cuie in tapli pentru ca, doar noua ne strica in final, pentru ca cei ce fac asa ceva sunt oameni care au nevoie de ajutor, pentru a se cunoaste si impaca cu ei insasi.

| Vizitiul a răspuns:

Viceversa, se scrie intr-un cuvant.
Am 2 conturi, de pe unul postez pe site (acesta), iar celalalt il folosesc pentru a-mi incheia unele conturi cu useri de pe site (sange de taur-mi-a fost restrictionat accesul pe chat de pe acest cont.)
Nu am facut niciodata pe fetita, chiar daca e-n virtual.

| Dara a răspuns:

Ezicsta o esplicatie! Personalitate multipla! Nu stiu, ziceam si eu.
Eu sunt... eu - si la cat de greu ma loghez, cred ca as pati precum doamna Doubtfire, daca as avea mai multe conturihee hee

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Mda...la o întrebare (să nu fiu rea, nu dau link), domnişorul care a pus'o a încasat la toate agresiunile care le'a scris câte 17 inteligent iar cei care l'au dezaprobat 17 stupizi.Sincer,nici la discuţiile contradictorii pe tema politică nu s'au primit atâtea voturi.Ma gândesc cum doamne poţi să fii aşa de frustrat să'ţi faci 17 conturi? Sincer, mi'e milă de astfel de persoane.
P. S:sunt fată...conturi.Hmm.1,2 thinking 3, 4thinking sai să mă mai gândesc

| Good Cat a răspuns:

Lipsa de ocupatie. Le e teama ca ramane pamantul fara umbre si hop si ei.
Asa e cand gradina-i mare, poarta-i larg deschisa, dar multi prefera sa sara gardu`!

| Zazu a răspuns:

Margo, tocmai eu sunt cea care se intreaba de ce atat rautate, de ce atata prefecatorie, de ce atatea conturi, de ce atata schimbat de nick-. uri?! Zilele trecute parca ai fost acuzata ca de fapt esti alt user? de ce? dai cumva de banuit? chiar am sa te urmaresc ca sa inteleg si "eu naibi(i) se intampla! Te simti cumva deranjata de parerile mele sau ce? hai sa facem ceva, de ce crezi ca Demonik mi-a ales intrebarea postata, gandeste la fel ca mine sau nu? Daca nu intelegi rautatile de ce nu le eviti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io-s fata, da' multi ma iau drept baiat sad Sufar sad
Conturi? Ohooo laughing) Nu le mai stiu numarul big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ia priveste in ochii mei! Ma recunosti? Eu sunt!hee hee Jur ca nu-s baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bizzare, daca nu te crede lumea, trebuie sa dovedesti ca esti fata rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bro, e simplu: eu sunt tu. Sa desenez?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Bro, cum?! rolling on the floor

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bent, asta stiam toti! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bacemi, stim cine esti laughing Chiar era nevoie sa ne spui de 3 ori? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si totusi cu cit mai multe conturi cu atit mai bine pentru site.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca cei cu multe conturi, sint multi si numerosi si nici nu vor sa se desconspireste, eu am sa-mi fac o duzina de conturi. Na! Sic, sic laughing