| eemmaa a întrebat:

Cine imi ma ajuta cu, caracterizarea lui Mihai din romanul "Viata la tara"? Va rog e urgent. funditabig grin

2 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Draga mea, nu stiu in ce clasa esti, dar iti recoman sa-ti cumperi un "Manual preparator", Editura Niculescu, pe baza manualelor alternative. Exista pentru toate clasele, incepand cu a V-a. Acolo gasesti caracterizari de personaje, argumentari, rezumate, povestiri si aproape tot ce te intereseaza.

| larousee a răspuns:

Probabil nimeni. teme din astea ar trebui sa faci singurica happy