| Anonima_8871 a întrebat:

Cine imi poate da niste detalii despre CNVA Galatzi :? Va rog orice detalii sunt bine venite ca vreau sa merg acolo la liceu. Daca se poate de cineva de acolo un orar de a9a, la ce se da teza, cum sunt profesorii, media de admitere cu care a intrat si la ce profil si na ce imi mai puteti spune. Multumesc anticipat. Ast rasp voastre dau funda la cel mai bun si vot la celelalte bunisoarewinking

1 răspuns:
| shinya a răspuns:

La candva se intra cu media cat mai mare de la 10 pana la 9, 75.Profesorii nu stiu cum sunt, asta ma intreb si eu. Unii spun ca e cel mai bun liceu altii spun ca e numai pentru cei cu bani.Adica dai bani sau te pregatesti cu profesorul de la candva si esti destept dar, habar nu ai nimic.Sunt licee care sunt considerate slabe dar de fapt sunt fff bune.In concluzie dupa cum se vorbeste de candva e ca si cum ai avea o tinichea suflata cu aur. Imi cer scuze daca am jignit pe cineva dar asta am dedus din discutiile cu altii despre candva.