| cosmin_3603 a întrebat:

Cine imi poate da si mie un link de unde sa iau subiectele[la engleza, iar daca se poate si la romana] de la examenul de admitere la Facultatea de Litere din Bucuresti, la sectiunea Comunicare si relatii publice? Am mare nevoie de subiectebig grin

Răspuns Câştigător
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Buna iata link-ul. sper sa fie bun si sa iti fie de folos! bafta la examen! :)
http://www.unibuc.ro/ro/tematic_bibliografie_subiecte_ro

ps-daca esti admis faci cinste cu o berica? :P;;)

2 răspunsuri:
| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Atunci multa bafta si ...nu uit...stiu ce vei fi admis, sunt sigura .si voi astepta acea berica ...MULT SUCCES iti doresc!

| cosmin_3603 explică:

Merci multbig grin. daca o sa fiu admis normal ca facwinkingbig grin