| noName_8681 a întrebat:

Cine imi poate spune si mie care a fost ultima media la buget la facultatea de Stiinte Poltice de la Universitatea Bucuresti?
Pe site-ul lor am gasit asta http://www.fspub.ro/fspub/viitor-student-fspub/admitere. .. dar daca va uitati puteti vedea ca mai exista o lista de asteptare, ceea ce inseamna ca lista de la buget nu e definitiva. Probabil s-au retras multi...
as vrea sa stiu care este ultima media la buget, si de asemenea ce parere aveti despre universitatea bucuresti facultatea de stiinte politice?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am intreabai pe ei nu pe mine!