| eleleleeee a întrebat:

Cine imi poate spune unde gasesc variante de subiecte pentru evaluarea nationala la romana:d?

Cei de clasa a VIII a, aveti emotiibig grin?

Răspuns Câştigător
| alexhandsport a răspuns:

Salut! nu am nici o emoti in cei 8 ani de generala am participat la peste 30 de concursuri si olimpiade, deci sunt obisnuit. eu iti urez bafta si incearca sa gandesti pozitiv. Dumnezeu sa te ajute!
PS: subiectele cauta-le pe site-ul inspectoratului scolar din judetul tau.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Nu stiu unde găsești, dar uite un mic ajutor la literatură http://lecturirecenzate.ro/ Succes la examene!