| matuz a întrebat:

Cine imi poate traduce urgent urmatorul text in romana dar traducetil corect, Cuvintele sa fie in ordine.Nu spuneti ca imi puteti traduce daca puteti traduceti-mi direct. Dau funda

"Hi Pandanda Friends! I hope you have been enjoying the Pandanda Summer Festival. I've seen lots of you wearing the awesome Festival shirts and pineapple sunglasses while enjoying a cool sno cone treat. And don't forget the sno cone hat! That's certainly a unique way to cool down on a hot day!

You still have today and tomorrow to collect Summer Fest pineapples. Just make sure to trade your pineapples to Kapono at the Fishing Hole before midnight Pandanda Time on Thursday. To be extra-sure you get your items, don't wait til the last minute!

The end of Summer Fest doesn't mean the end of fun. July is full of events, from the 4th of July Weekend all the way to another Free Elite Member Day on July 30th. Watch my blog for more information!

Stay cool, Pandas!

Henry"

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Salutari prieteni Panda! Sper ca tuturor va este pe plac Festivalul de Vara Pandanda.V-am vazut pe multi purtand minunatul tricouri ale festivalului si ochelari de soare ananas in timp ce va delectati cu o inghetata rece.Si nu uitati palaria in forma de inghetata! E cu siguranta un mod unic de a te racori intr-o zi calda!

Mai este timp astazi si maine sa colectati fructele de ananas de la Festivalul de Vara.Totusi asigurati-va ca vindeti ananasul lui Kapono de la Groapa cu Peste inainte de miezul noptii, ora serverului Pandanda, joi.Pentru a fi mai siguri ca primiti iteme, nu asteptati pana in ultimul minut!

Sfarsitul Festivalului de Vara nu inseamna si sfarsitul distractiei. Iulie este plin de evenimente, incepand cu weekend-ul de 4 Iulie pana la o alta zi gratis a membrilor de elita pe 30 iulie. Urmariti-mi blogul pentru mai multe informatii!

Ramaneti tari, Panda!

Henry

4 răspunsuri:
| Joanne a răspuns:

Buna, prieteni Pandanda! Sper ca v-a placut Festivalul de Vara Pandanda. Am vazut o multime dintre voi purtand minunatul tricou Festival si ochelarii in forma de ananas in timp ce va bucurati de ____ rece ca gheata si de palaria rece ca gheata(?).
Asta este cu siguranta un mod unic de a te racori intr-o zi fierbinte.

Inca trebuie sa colectati astazi si maine ananasii De Vara. Doar sigurati-va ca faceti schimb de marfuri cu annasii vostri la Kapono, la Gaura de Pescuita ininte de miezul noptii in Pandanda, Joi. a sa fii extra-sigur ca iti primsti articolele, nu astepta pana in ultimul minut!

Sfarsitul Festivalului de Vara nu inseamna sfarsitul distractiei. Iulie este plin de evenimente, de la al Patrulea Weekend pana la alta Zi a Membrului de Elita Gratuit, pe 30 Iulie. Uita-te peblogul meu pentru mai mult informatii!

Ramai cool/rece, Pandas!

Henry

Acesta este textul... Unde este "______" nu am stiut sa traduc... Sper ca te-am ajutat.

| moldovianu a răspuns:

Salut prieteni Pandanda!
Sper ca v-a placut la Festivalul de vara Pandanda.Am vazut ca multi dintr voi poarta uimitoarele tricouri de Festival si ochelarii ananas in timp ce se racoreau cu un cornet de inghetata! Si sa nu uitati de palaria cornet de inghetata! Asta sigur e un mod de a te racori intr-o zi fierbinte!
Inca mai aveti azi si maine sa colectionati ananasi Festivalului de Vara! Doar sa fiti siguri ca schimbati ananasi la KApono din Fishing Hole inainte de miezul noptii,dupa ceasul Pandanda,joi! Pentru a fi foarte sigur, ia-ti lucrurile, nu astepta pana in ultimul minut!
Safrsitul festivalului Verii nu inseamna sfarsitul distractiei! Iulie e plin de evenimente din 4 Iulie toate weekend-urile pana pe 30 Iulie, de ziua Membrilor de Elita Liberi! Urmariti blogul meu pentru nai multe informatii!
Cu bine Pandas!
Henry"

| ZK a răspuns:

Ma da de unde ai tu fechesterele astea de texte?

| JusTme_2312 a răspuns:

"Bună Prieteni Pandanda! Sper că le-au fost bucura de Festivalul de vară Pandanda-am văzut o mulţime de porţi cămăşi şi ochelari de soare minunat Festivalul ananas în timp ce se bucură de o rece trata SnO con. Si nu uitati pălărie conul SnO! Asta e cu siguranţă, un mod unic să se răcească în jos pe o zi fierbinte!

Aveţi încă mai au astăzi şi de mâine pentru a colecta ananas Summer Fest. Doar asiguraţi-vă că pentru a comerţului ananas dvs. pentru a Kapono la Hole de pescuit înainte de Ora Pandanda miezul nopţii de joi. Pentru a fi extra-vă că primiţi articolelor dvs., nu astepta pana in ultimul minut!

Sfârşitul termenului de Summer Fest nu înseamnă sfârşitul termenului de distracţie. Luna iulie este plin de evenimente, de la data de 4 iulie Weekend tot drumul pentru o altă zi gratuit ce membru Elite pe 30 iulie. Uita-te la blog-ul meu pentru mai multe informatii!

Rămâi cu bine, Pandas!

Henry "