| alintinu a întrebat:

Cine imi spune cum sa imi intre in cap lectiile la biologie ca dau test. plz cine stie dau funda.

Răspuns Câştigător
| OaNaArEcOnTpEtPu a răspuns:

Buna! Pai repeta de multe ori, dupa care, pe o foaie, fa un scurt rezumat la fiecare lectie!
Sau ai putea asocia cateva ''experimente'' cu cele din viata de zi cu zi.
Succes! Funditá?

1 răspuns:
| Maximca a răspuns:

Eu as spune ca ar trebui se asculti cind escpica profa sau profu si sa te gindesti la ce spune ea/el daca nai timp citeste toate temele pe care liai invatat si i-a o foaie si scrie ce anume ai invatat.Succes Funda?