| Memecy a întrebat:

Cine imi spune si mie un site despre calculatoare vreau sa stiu cat mai multe despre calculatoare componente in special. Un site specializat nu wikiedia.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Calculator
Sunt mai multe, dar oricum la un calculator trebuie sa stii extrem de multe, cum ar fi procesor, ram, placa video, hdd, ssd, hdd extern, placa de baza, de sunet, multe. si ce trebuie sa includa cel mai bine, scrii placa video detalii wikipedia si la fel la toate componentele

| SparkleO a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/

prietene, un sfat de la mine... uita-te nu numai la produse, ci si la comentarii. de acolo aflii mai multe...