| oanabia1 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu niste subiecte la olimpiada de limba engleza, clasa a 8-a! Va rog!

Răspuns Câştigător
| chetzu a răspuns:

Uite ai aici mai multe (de pe wwww.concursul.info) :
Etapa locala :
http://concursul.info/....../index.php
Etapa judeteana:
http://concursul.info/index.php?
option=com_content&view=article&id=700:olimpiada-de-limba-engleza-etapa-judeteana-clasa-a-viii-a-23-ianuarie-2010&catid=46:subiecte-engleza&Itemid=12

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti multe-multe subiecte la numeroase olimpiade pe site-ul olimpiade.ro.

| piticot_5046 a răspuns:

Tu vrei cineva care sa te ajute la rezolvat?
sau sa iti dea subiecte pentru olimpiada?

| piticot_5046 a răspuns:

Poi sa vorbesc cu diriginta mea ca e profa de engleza ca sa imi dea subiecte... ok?
si cum fac rost de ele ti le dau:*

| oanabia1 explică:

Sa imi dea subiecte
nu sa mi le rezolve. vreau sa le rezolv eu singura

| oanabia1 explică:

Multumesc mult! ca profa mea nu mai are si anii trecuti decat pe cea de anul trecut si nici celellate profe nu au(conform spuselor lor) si pe net nu am gasit.