| anonim_4396 a întrebat:

Cine mai da bacu' anul' asta? Sunteti pregatiti?

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

laughing eu am dat bacul anul trecut si mai era putin pana la bac si eu stiam doar la romana(le mai stiu si acum comentariile)
Incearca sa mergi la meditatii, fa si singur/a din variante, cere sfatul profesorului de la clasa, si mai presus de toate : FA FITUICI! E bine sa fie acolo!

1 răspuns:
| moonY a răspuns:

Am dat bacul.insa daca m'ai fi intrebat atunci, prin luna mai.as fi raspuns "nu".ar fi cazul sa incepi sa te pregatesti.nu e tarziu.trebuie sa ai vointa si sa-ti propui sa reusesti.nu te gandi "las' ca mai am posibilitatea sa dau.pana il iau.important este ca am luat capacitatea si am intrat la un liceu". da, e amuzant si tragic, insa cunosc persoane care gandesc in halul asta!
eu iti spun in loc sa-ti pierzi timpul cu "fituici", rezolva variantele! nu le memora luate din diferite carti.pentru ca sunt atat de multe subiecte incat vei uita esentialul.insa un comentariu gandit de tine nu-l poti uita nici dupa10 ani!