| Tobessjd a întrebat:

Cine poate anula o lucrare?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Comisia de examinare în urma unui referat care să justifice aceasta.

| Catrice a răspuns:

Supraveghetorii, corectorii...

| Bondarel99 a răspuns:

Nu va mai panicati atata. Profesorii nu sunt atat de lipsiti de suflet sa anuleze lucrari fara motiv intemeiat. Se anuleaza doar daca vad ceva cu adevarat suspect (gen semne dar nu puncte sau liniute sau ceva comun, ci inimioare, stelute sau mai stiu eu ce) ori vad mai multe lucrari identice.

| AjutatiCopii a răspuns:

Ieu

| andreiminion a răspuns (pentru Bondarel99):

Ai dreptate.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce fel de lucrare, de ce pui intrebari incomplete? De ce? Tu crezi ca noi ghicim? Lucrărri sunt multe, dentare, asfaltare drumuri, lucrari de constructii, deci reformuleaza corect intrebarea si complet.

| Tobessjd explică (pentru CristiDinBucuresti):

Lucrare de examen(evaluarea națională)

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cred ca profesorul i ti poate anula o lucrare sau daca el nu poate, sigur va putea directorul scolii.