| Florin_Andrei_1998 a întrebat:

Astazi un prieten a sustinut proba la romana la examenul de bacalaureat insa a scris cu 2 ixuri(ambele cu pasta albastra dar difera nuanta).Se poate anula aceasta lucrare? Va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| FriendsShow a răspuns:

Daca este foarte vizibila diferenta de culoare, da, se poate anula. De aceea exista simulari, ar fi trebuit totusi sa stie. Mie mi s-a spus clar sa ne luam acelasi tip de pix, altfel se poate considera semn. cum i-o fi norocul acum

| CristinaDeux a răspuns:

Din cate stiu eu, da. Nu vreau sa va sperii sau ceva, sper sa ma insel.