| Nastia a întrebat:

Cine poate sa ma ajute si pe mine?

#include
typedef struct
{char nume[40], prenume[60], aux[50]; int medie;
}ELEV;
void main()
{clrscr();
ELEV e[50];
int i, j, n, medie, aux;
cout

5 răspunsuri:
| Nastia explică:

Nu a incaput toata, ...am rezolvato singura oricum.n-am nevoie de mijtourile voastre,...

nony
| nony a răspuns:

Si cum vrei sa te ajut, sa-ti traduc in romanáhee hee?

| Shery a răspuns:

E c++... pfff... asta e o secventa de program si trebuie sa afli ce iese? sau ce?

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

In ce limbaj de programare e? Jesus straight face... daca'l faci in pascal poate te pot ajuta, altfel... straight face

| MileyCyrus_3574 a răspuns:

Parerea mea e ca trebuie sa incerci ca aceata problema sa-ti-o rezolvi singura... nu de ceva rau dar alti daca citesc asta tiar da niste raspunsuri care nu tear ajuta... intrebati prieteni tai...