| RastaGeorgiana a întrebat:

Cine stie o aplicatie pentru citit carti pe gratis, in afara de scribt

6 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Cred ca in magazin play, de pe orice telefon, gasesti tot ce vrei.
Unele telefoane vin cu aplicatia Elefant reader gata instalata, de exemplu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wattpad, dar nu toate sunt bune
Sau cauti pdf-uri
Sau cel mai bine le cumperi, eu asa fac.

| Roxin a răspuns:

Buna!

Aldiko Book Reader
Freda
Wattpad (ma rog, nu e chiar pentru citit)
Moon +

Spor la citit!

| AnetteBurnier a răspuns:

Ebook Reader & cărți gratuite.

| Nicoleta09 a răspuns:

Wattpad happy gasesti apicatia in magazin play happy iti recomand cu drag aplicatia pentru ca sunt foarte multe carti care merita citite :* daca te hotarasti sa ti-o instalezi eu iti pot recomanda niste cartii foarte bune :3
sau daca vrei sa citesti carti publicate pe care nu vrei sa le cumperi gasesti pe net cartile in format pdf happy sau te pot ajuta si eu happy
sper ca te-am ajutat

| DenisMihali a răspuns:

Balabolka