| AHappyDay a întrebat:

Cine stie un site online de unde poti invata fizica( clasa 6 dar si mai avansat) cu probleme rezolvate, teorie, explicatii si altele? Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
| Psihoyounger a răspuns:

Încearcă aici:
http://meditatiionline.ro/......e_6_8.html
Totuşi, dacă treci acum în clasa a VI-a, te sfătuiesc să nu o iei înainte, ci să aştepţi orele de fizică. Nu va fi greu dacă vei învăţa pe parcursul anului şcolar. Să faci asta acum, singur/ă, neştiind foarte bine despre ce e vorba, te va deruta. Baftă! :)

1 răspuns:
| AHappyDay explică:

Am fost clasa 6, acum trec a 7-a.