| Butterfly3008 a întrebat:

Cineva de la veterinara Iași pe aici? Anul acesta dau admiterea și as vrea sa știu mai multe detalii. Am înțeles ca cei care apar la taxa intra automat la buget, e adevarat? Cică asa este de câțiva ani

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Sunt slabe sanse sa dai aici peste cineva de la facultatea cu pricina.Vezi pe Facebook, cautand dupa cuvinte cheie, de obicei exista multe grupuri atat pentru studentii actuali cat si pentru viitorii boboci:

https://www.facebook.com/......ch/groups/

Succes!