| anonim_4396 a întrebat:

Clasele 1-4 au vacanta saptamana asta? straight face Ca cica la soramea ca sta acasa... so sun pe profa sau e pe bune? Si cu ce ocazie au luat vacanta?

Răspuns Câştigător
| Millanteria a răspuns:

Buna.
Mama mea este invatatoare. Da, clasele I-IV au luat vacanta o saptamana. Sora ta nu te-a mintit.
Pa, pa!

11 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Da, chiar au luat vacanţă că ştiu că şi fratele meu stă acasă...

| NoNameJunior a răspuns:

Da.clasele 1-4 au luat vacanta.eu habar n-am de ce.

| pufyy a răspuns:

Da e pe bune. nu stiu sigur dar parca e vacanta de recreere laughing...insa stiu sigur clasele 1-4 sunt in vacanta

| GabyAdicaEu a răspuns:

Da este vancanta! pentru 1-4 ca asa a vrut ministerul

| VaRogAjutor a răspuns:

Da! Au luat vacanta clasele 1-4!
Este doar o vacanta de toamna...Au luat vancanta si gradinari nostri cei mici big grin
Da nu mai o suna pe profa ca au luat vacanta!

| Lavynya99 a răspuns:

Da e vacanta pentru 1-4...nici eu nu stiu cu ce ocazie!

| devil1995 a răspuns:

Da chiar au vacanta? noi nu crying((

| Aadry a răspuns:

Da.clasele 1-4 sunt in vacanta saptamana aceastahappy

| Lalala1212 a răspuns:

Da, este adevărat. Este vacanţa pentru 1-4. Nu o mai suna pe profa.

| ddariuss a răspuns:

E pe bune si fratemiu de a-4-a are vacanta

| Gligore_Mihaela_1980 a răspuns:

Nici eu nu stiu sigur oare este adevarat? Au copii 1-4 vacanta? Stie cineva sigur?