| Bubulet a întrebat:

Continuati versul
veronica fata buna
umbli noaptea dupa...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gurabig grinpupictongue

34 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

... ce are nevoie!

mira
| mira a răspuns:

Turma.

| Bacemi a răspuns:

Viitor

| Flav a răspuns:

Te cheama Veronica?laughing

| JeSa a răspuns:

..."sculă"rolling on the floor

| Vizitiul a răspuns:

Scula. ti boieri mari
Sculati voi romani plugari.

| fluturas a răspuns:

Veronica fata buna
umbi noaptea dupa. funda thinking laughing

| Klara a răspuns:

Umbla dupa bogatani cu Jeep si cu gabarit de treij' de centimetri, fara prea multe obligatii materiale dar cu potentialul ridicat.
Dar, dupa cum ar fi logic din punct de vedere liric, Veronica fata buna, umbli noaptea dupa puuuupaza. straight face

| baru a răspuns:

Nu te cheama cumva Veronica? Pa

| cornel a răspuns:

. funda?

| LauraSpataru a răspuns:

Luna?

| iri a răspuns:

...ciumă

| Xonia a răspuns:

Lunalaughing
Ar mai merge si a 2a varianta
Da imi raporteaza raspunsul si mai sunt si minori pe aicihappy
Pa-pa

| Chocolate a răspuns:

Dupa Luuunalaughing

| Zăppă a răspuns:

Guma?thinking

este?
Hai ma ca le am

| adryanb27 a răspuns:

Unde e intrebarea? e 1 site pentru intrebari! dar s/au aciuat toti ratatii si cersetorii aici! [imi dai fundita] sorry dar asa e!

| FashionDiva a răspuns:

Veronica fata buna, umbli noaptea dupa ce nu ai gasit in timpul zilei big grin

| Brotacelu a răspuns:

Ochelari rolling on the floor)...

| jony a răspuns:

Veronica fata buna
umbli noaptea dupa mine cu sticla de bautura si dimineata strig la tine! Ca sa te duci sa-mi cumperi sau sa cersesti prin vecini un borcan cu muraturalaughingDupa care iar o luam de la inceput deci ne intalnim sti tu unde acolo pe bordura...laughing

| jony a răspuns:

Veronica fata buna
umbli noaptea dupa mine cu sticla de bautura si dimineata strig la tine! Ca sa te duci sa-mi cumperi sau sa cersesti prin vecini un borcan cu muraturalaughingDupa care iar o luam de la inceput deci ne intalnim sti tu unde acolo pe bordura...laughing

| Betty18 a răspuns:

Curca

| Serendipity17 a răspuns:

Stiu da nu zic tongue secret

| iasminhappypills a răspuns:

Veronica fata buna\Umbli noaptea dupa-un caine\Care ar latra la luna\Chiar de azi si pana maine...lipsa de inspiratie

| danielacs a răspuns:

Prunelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... pitipoance-n devenire, ce se pozeaza-n nestire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bula

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puma happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P**a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luna