| navarre a întrebat:

Credeti ca societatea in care traim este,, in regula"?
http://www.trilulilu.ro/tigrulmanu/fa5717d8e9c0f7

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| louise a răspuns:

In nici`un caz nu este" in regula". In acest caz cu "popa boxeorul", eu tin sa o cred pe femeie. ma el fiind popa si mai fiind si boxor normal ca lumea zice ca el orice ai facelaughing e ceva de genul invatatoarea imi da la palma, vine mama la scoala, intreaba pe copii si toti zic ca nu. lol ala care zice da si-a luat 4 -ul pe ziua de azi laughing. fiecare e pe interes si frica nu`mai iese din oameni. Asta este un motiv pentru care societatea in care traim nu este in regula mai sunt multe altele si daca as sta sa discut despre fiecare in parte mi-ar lua zile. Dar cel mai grav este paftul ca se fura, daca cei din guvern ar fi ca Gigi Becali, darnici si milosi si nu ar fi asa de calici am ajunge departe. Poate ca este el mai analfabet dar are un suflet nobil cum putin au. In consecinta pe baza celor afirmate mai sus nu avem nici`o sansa sa ne indreptam mult timp de acum inainte sau poate niciodata. Daca esti de`acorrd cu mine da`mi funda love struck, poate cine stie infiintam o campanie peste ani rolling on the floor.