| csintalan a întrebat:

...credeti ca sunt postate intrebari jenante,?

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Uneori da. Dar dam raspunsuri si mai jenante si ne razbunam big grin. Sau alteori raspunsuri haioase si ne amuzam. Deci tot raul spre bine...

9 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Sunt destule intrebari jenante, stupide si incoerente, paguba ca sunt useri care au posibilitatea sa le respinga si nu o fac!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cateodata. Dar nu sunt jenante pentru toti...depinde cum la vede fiecare... dar raspunsurile sunt pe masura...

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

DA.winking Am si intalnit astfel de intrebari pe acest site.happy

auran
| auran a răspuns:

Pai daca nu aici, unde?

| Zoombe3 a răspuns:

Intrebarile jenante nu ma deranjeaza inteleg faptul ca sunt oameni care chiar nu au cui sa ceara un sfat in situatii exceptionale, dar ma enerveaza la culme intrebarile tampite gen : ce nr ies la loto? id lui riki si alte minuni tongue

| selef a răspuns:

Multe!

| csintalan explică:

...ma referam la intrebarile la care daca putin sar gandi, poate ar si progresa,

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da unele laughing

| beba a răspuns:

Regis, ai raspuns mai bine decat as fi facut-o euhee heeStiam eu de ce te apreciezhappy