| andreea7mey a întrebat:

Credeti ca vampirii exista cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| idee a răspuns:

Nu asa cum sunt prezentati in filme...dar exista o anumita boala, hemofilie, care da fotofobie, tegumente palide iar acele persoane pe vremuri trebuiau sa bea singe pentru a supravietui....acum exista tratament specific

61 răspunsuri:
| GamerDeGamer a răspuns:

Da exista iesi seara la 12 prin ores si vei vedea

| Larissa105 a răspuns:

Ar fi intersesant sa existe dar fara a rani, dar nu cred

| LAURALOLO a răspuns:

Nu exista asa ceva decat in filme sunt

| Deni_Mada_2000 a răspuns (pentru LAURALOLO):

Bine,cum spui ti numai in filme daca nu ar exista nu s-ar face filme, de unde au oameni ata imaginatie sa inventeze vampirii, exista si acum de unde sti ca nu exista,

| Alehandra999 a răspuns:

Da.poate in transilvania

| AsAsInCreed123456 a răspuns:

Nu nu exista! Extraterestri dahappy

| Sicilianu_Eu_Eu_1971 a răspuns:

Eu am crezut si mereu voi crede...in ...vampiri raspunsul meu este da

| Monik_Doru_1989 a răspuns:

Andreea7mey buna...imi p; ace intrebarea ta.happy dar din pacate nu stiu...dar sincer miar place la nebunie sa existe :X dar sa fiu si eu una cum e in filmul The Vampire Diaries laughing pe bune ar fi marfa smug.

| robyrob a răspuns:

Sincer nu cred pentru ca dacă exista cu adevărat am fi auzit cazuri oameni morți fără sănge; oameni devorați și multe altele...Nu nu cred ca exista.

| Radici_Adrian_1999 a răspuns:

Daca ar exista eu as vrea sa intalnesc unu.1 big grin