| twisteo a întrebat:

Credeti ca vampirii exista?

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Cred că există.

| Elena1994 a răspuns:

Eu nu cred asa ceva dar tare sunt curioasa daca tu crezi.

| twisteo explică (pentru Elena1994):

Unii oameni spun ca exista alti nu, de asta am intrebat.Se presupune ca au fost si inca sunt sau sunt boli care fac sa para ca sunt vampiri.Si daca e un mit de la ce a pornit? Orce mit trebuie sa porneasca de la ceva...Iti trebuie multa imaginatie pentru a crea asta.big grin

| Elena1994 a răspuns (pentru twisteo):

Pai..da..cumva si dreptate.big grin

| HappyKiddd a răspuns (pentru twisteo):

In vise DA! In filme DA, CLAR! In realitate...hm...cine stie? Poate da poate nu? Oricum asta ma intrebam si eu de unde pornit! Dar..na nu stie nimeni!happy