| LolaPink99 a întrebat:

credeti ca vampirii exista sau au existat?

Răspuns Câştigător
| Owakey a răspuns:

Bună!

Păi de ce te-ar interesa opinia noastră? Ca să îţi răspund la întrebare: nu au existat şi nu vor exista, este doar un MIT. Ar trebui să te preocupe chestiile reale din viaţă, nu să te laşi influenţat/-ă de un film idiot.

Baftă!

2 răspunsuri:
| gHioo a răspuns:

Poate au existat,am vazut multe chestii de genul asta, de exemplu>trusa pentru vampiri cu diferite chestii inpotriva vampirilor, au fost vandute la licitatie cu vreo 3000 de dolari

| alexbales a răspuns:

Ei au existat acum mult mult timp si daca voi nu credeti ia ziceti d unde au aparut legendele ei exista dar in alte tarii