| Zdog a întrebat:

Cu ce medie se intra la profilul stiinte sociale? ( Liceul Pedagogic )

Răspuns Câştigător
| neanderthalfararusine a răspuns:

Eu iti spun in general, la aboslut orice liceu, insa poate ma insel. Ideea e ca depinde de la an la an, de dificultatea examenului. De exemplu, daca a fost dificultate ridicata, fii sigur ca mediile de intrare vor fi si ele mai mici.

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Trebuie sa stii cu ce medie s-a intrat ultima anul trecut, dar depinde si de altii care vor sa mearga acolo.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ar trebui să ghicim localitatea?
Media finală a celor admişi depinde de liceu/localitate/concurenţă...

NU putem GHICII ce medie de admitere va fi necesară anul acesta happy
NU este nici un MEDIUM pe aici rolling on the floor

Eventual, precizează localitatea...

Toate cele bune.

| ellebrandusa a răspuns:

Eu am absolvit stiinte sociale..acum aproximativ 5 ani, am intrat cu 8, 38..desi se cerea 7.80..nu e mai mult de 8.50!