| andrey2005 a întrebat:

Cum credeti ca au fost subiectele la EN de azi?

15 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Probleme cu boxele sad
subiectele n-au fost grele, dar dupa ce ca nu se auzea bine mai faceau si galagie toti cretinii

| T0T a răspuns:

De rahat. Mai ales partea audio. Cu boxe d-alea la 5 lei și cu întreruperi de cd...

| floresdemayo a răspuns (pentru T0T):

Degeaba te superi, GreyN, băiatul a întrebat de EN (Evaluarea Națională), iar subiectele, așa cum am menționat (nu doar eu, ci majoritatea celor care au susținut examenul la limba și literatura română, azi) au fost ușoare. happy

| T0T a răspuns (pentru floresdemayo):

EN poate veni de la engleză. EN sunt literele țării Anglia. Este interpretabil.

| floresdemayo a răspuns (pentru T0T):

GreyN dragă, în cazul de față, sunt abrevierile de la Evaluare Națională. Întrebările lui anterioare mi-au confirmat răspunsul.
Tu credeai că eu vorbesc de limba engleză, dar te înșelai. Eu nu am habar ce subiecte ați avut voi. Cât de dificile au fost... Ori, câte dificultăți tehnice ați întâmpinat. Oricum, vina a fost a celor responsabili cu partea tehnică, nu a voastră.

| T0T a răspuns (pentru floresdemayo):

Nu am spus că a fost vina mea. Am crezut, m-am înșelat. E prima oară când observ prescurtarea asta, deci asta e. Răspunsul meu nu este eronat, cum nici al tău nu este.

| T0T a răspuns:

Acum să vedem rezultatele și gradul de promovabilitate și atunci ne dăm cu părerea de "joacă de copii". Adică de note peste 5, mă refer. Totuși e un examen.

| LoveSleep a răspuns:

Destul de ușor, nimic foarte complicat.

| OldSoul a răspuns:

Usor dar nu am inteles mai nimic din partea audio laughing

| T0T a răspuns (pentru OldSoul):

Totuși nu sunt singurul care a înțeles greșit.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Copilul ala nenorocit avea un limbaj zici ca luase smecta inainte sa faca inregistrarea

| T0T a răspuns (pentru SergiuBoss11):

Să știi laughing Mă. La mine se întrerupea înregistrarea, și aia care era acolo se uita ca vaca la noi și noi cum să înțelegem ceva dacă cd-ul ăla era stricat? Până la urmă s-a găsit celălalt profesor să se ducă să cheme pe unul să rezolve. Dar oricum probabil nu a fost doar de la boxe. Înregistrarea în sine era făcută de pe vremea lu' tata. Se auzea aiurea rău. Parcă mă duc în armata americană să recepționez transmisiile alea, știi alea care abia se aud. Pe deasupra mai se plimba și supraveghetorul mereu pe ușa aia. Mi-am făcut niște nervi atunci. După m-am amuzat de situație.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simple, am plecat dupa 20 min, nu am facut si eseul.

| Valenziana a răspuns:

Usoara. Atmosfera placuta si linistita. Insa cred ca am facut-o lata.

| andrey2005 explică:

Care-i treba cu boxele? :/