| ΣηJΦY a întrebat:

Cum credeti ca vor fi subiectele de maine la matematica? La fel ca simularea, mai grele sau mai usoare?

16 răspunsuri:
| Anon31241212 a răspuns:

Mai usoare. Tot timpul da mai usor. Eu la simulare luasem 6 si la examen 9.20. Mult succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Zxcvbnmasdfgh a răspuns:

Dacă la simulare au fost grele, la examen va fi ușor. Se spune ca la simulare subiectele sunt mai grele decât examenul propriu zis ca să "sperie" elevii. Baftă multă! Urmează să dau și eu bacul și încerc să nu am emoții, mai ales la romana pentru ca am o mare frică, însă o să fie bine. Nimeni nu a murit din asta. Relaxează-te! Nu intra nu suspans că poate pierzi.

| Anon31241212 a răspuns (pentru Zxcvbnmasdfgh):

Si eu dau bacul laughing) Succes si tie. Sa speram sa ne pice ce stim sa facem!

| Zxcvbnmasdfgh a răspuns (pentru Anon31241212):

Să sperăm că nu pică poezielaughing)) multă baftaaa

| Anon31241212 a răspuns (pentru Zxcvbnmasdfgh):

Bai anul asta chiar nu stiu ce poate pica. Mizez pe Enigma sau Bacovia.

| Zxcvbnmasdfgh a răspuns (pentru Anon31241212):

Doamne ajuta Bacovia! Eu una îl știu prea bine laughing o sa învăț enigma mâine că așa mi am făcut programul... Dacă vrei sa vorbim mai multe astept mesajul tău. Am nevoie de cineva cu care să mă descarc la nivelul meu sa spun așa.

| aadriana1111 a răspuns (pentru Anon31241212):

Sa pice Bacoviaaa laughing. Enigma a picat la bacul olimpicilor...nu cred ca o sa ne pice si noua... doar in 2010 a picat aceiasi opera si la bac si la bacul olimpicilor

| Anon31241212 a răspuns (pentru Zxcvbnmasdfgh):

Doamne ajuta!

| Anon31241212 a răspuns (pentru aadriana1111):

Sa speram. Bacovia chiar e cel mai usor!

| AnonymulCunoscut a răspuns:

Dar faza cu camerele de luat vederi este adevarata? Adica daca eu stau la sat mai trimit filmarile la Minister? Spun asta pentru ca unii colegi au avut fituici si au copiat + ca au mai vorbit?