| anonim_4396 a întrebat:

Cum e examenul de admitere? E greu, e la fel ca capacitatea sau sunt una si aceeasi? Cum se desfasoara examenul? :d

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Pai..."admiterea" sau "capacitatea" e unul si acelasi lucru.straight face laughing
se desfasoara cu...multa exigentawinking
Hai sa-ti spun oh go on laughing
Sunteti cu totii amestecati, in ordinea alfabetica o sa fiti asezati in banci. Unul in banca. O sa te te uiti la ceas din 3 in 3 min, sa vezi cand vine FIX`ul ala odatahee hee si daca se intampla sa intarzie 2 min comisia cu subiectele, faci gat, ca deh "Mi-ati luat din timp X-( in timpul asta rezolvam 2 exercitii" laughing...Asa intre timp iti indoaie pagina cu numele, numele supraveghetorilor, etc.
Te apuci de rezolvathee hee. Intre timp mai vine o data comisi la stampilat. [la mine s-a intamplat sa vina directoru` si o profa]. Iti ureaza "succes" si cam. atat.
O sa faca pe tabla un dreptunghi si o sa hasureze fiecare jum de ora trecuta... Uite cam asa e examenul de admitere la liceu...

2 răspunsuri:
| SimpleSergio a răspuns:

Eu unul nu stiu happybig grin ca n-am dat capacitate. Am dat doar teze unicewinking...care nu sunt cu mult diferite de un examen big grin.aceleasi foi cu coltul negru ( coltzu lu dracu') laughing
si se desfasoara la fel happy.vine directoru cu profa...si dupa aia intreaba... unde nu stiti?laughing) si da indicatii la toate exercitiile...tongue. apoi te apuci sa scrii iti mai cade o fituica.pana se termina ora.cand iesi mandru din clasa big grin si dai interviuri rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e mult mai greu decat capacitatea si se desfasoara cam la fel.